Катерина Сакелларопулу звернулася до громадян країни в зв’язку з поширенням коронавируса

Катерина Сакелларопулу

       Катерина Сакелларопулу, новообраний президент Греції, звернулася до народу країни з проханням про дотримання вимог для населення і рекомендацій компетентних органів охорони здоров’я країни, в зв’язку з поширенням коронавируса. Вона нагадує, що важливо суворе дотримання профілактичних заходів, які є обов’язковою вимогою для запобігання подальшого поширення вірусу в країні. Заява зроблена на тлі подій, які відбуваються в сусідній Італії.

     Сакелларопулу вступила на посаду президента Греції після недавніх виборів. Це перша в історії Греції жінка-президент, яка була обрана після п’ятирічного президентства консервативного Прокопіс Павлопулоса. Раніше вона очолювала Державну раду, вищий адміністративний суд Греції, і була обрана 261-33 голосами в січні.

Катерина Сакелларопулу
Катерина Сакелларопулу

    «Я сподіваюся, що обрання жінки вперше на вищу посаду в країні поліпшить становище всіх жінок в Греції, як в родині, так і в суспільстві», – сказав Сакелларопулу, після обрання її на посаду президента.

     «Настав час для жінок цієї країни усвідомити, то, що вони можуть здійснити свої мрії, виходячи зі свого власного достоїнства, не стикаючись з перешкодами просто тому, що вони народилися жінками».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика