Кліматичний звіт ООН: масивні повені

Масивні повені
Масивні повені

     У той час як Австралія переживала спеку, посуху і вогонь, інша сторона Індійського океану страждала від протилежного явища: проливні дощі і повені в Східній Африці. Це було також пов’язане з екстремальним диполем в Індійському океані, явище було посилено більш теплим кліматом.

     Це викликало незвичайно сильні дощі в кінці 2019 року, що сприяло виникненню найстрашнішої спалаху пустельної сарани в регіоні Африканського Рогу. Оранка була найбільшою за останні 25 років і найсерйознішою за 70 років для Кенії. Очікується, що цей спалах сарани продовжиться ще до червня 2020 року, продовжуючи знищувати посіви і створюючи серйозну загрозу для продовольчої безпеки країн Африканського Рогу.

Масивні повені
Масивні повені

      Оскільки клімат продовжує нагріватися, атмосфера може утримувати більше вологи. Це призводить до більш екстремальним дощовим явищ, які не обійшли стороною навіть Сполучені Штати Америки. 2019 рік був одним з найбільш вологих за всю історію спостережень в США: історичні повені в середині місяця вразили середину країни. Загальні економічні втрати від повені в Сполучених Штатах в 2019 році оцінювалися в 20 мільярдів доларів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика