По всій Італії припиняються іпотечні платежі на тлі спалаху коронавіруса

Нерухомість Італії
Нерухомість Італії

      Домовласники по всій Італії отримали пільговий період по своїх іпотечних платежів, оскільки країна знаходиться в закритому стані через поширення коронавіруса. Прем’єр-міністр оголосив, що в наступному році переходить в режим карантину, включаючи всіх громадян – 60 мільйонів чоловік.

       Заступник міністра економіки Італії Лаура Кателлі також оголосила, що виплати по іпотечних кредитах будуть тимчасово припинені як засіб пом’якшення економічного удару від вірусу.

        Кредитори будуть пропонувати боргові канікули невеликим фірмам і сім’ям. Така практика не є нечуваною в Італії – під час фінансової кризи десятиліття назад підприємствам і сім’ям було надано додатковий час для погашення боргів. Італійська економіка щосили намагалася оговтатися від світової кризи.

        Також в Італії були прийняті інші надзвичайні заходи для боротьби з коронавірусів. Існують обмеження на поїздки, і на громадські збори введено. Вулиці міста і зазвичай багатолюдні історичні місця, стали пустельними.

Нерухомість Італії
Нерухомість Італії

      Нинішній карантин є найрішучішим обмеженням пересування в країні з часів Другої світової війни. «У нас закінчився час», – сказав прем’єр-міністр Джузеппе Конте в своєму національному зверненні. «У нас росте число інфекцій і смертей, вся Італія стане захищеної зоною».

       Це оголошення викликало паніку в Римі, коли покупці в масках роїлися в супермаркетах. З’явилися деякі обнадійливі ознаки того, що такі екстремальні заходи, як цей карантин, схоже, допомагають.

       У деяких північних зонах Італії, де протягом декількох тижнів проводився карантин, кількість випадків зараження знижується.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика