Втрата середовища – основний фактор зниження кількості диких птахів

Втрата середовища - основний фактор зниження кількості диких птахів
Втрата середовища - основний фактор зниження кількості диких птахів

     Хоча не всі фактори зниження кількості диких птахів точно визначені, дослідники говорять, що втрата середовища проживання є серйозною проблемою. Використання пестицидів, зміна клімату і хижаки також можуть сприяти зниженню кількості диких птахів.

     «Цей фактор викликаний виключно людиною. Втрата середовища природного проживання, яка є основною причиною зниження кількості диких птахів. Це антропогенне проблема », – сказав співавтор дослідження Пітер Марра, директор Джорджтаунського екологічної ініціативи.

     Птахи є індикаторними тваринами видами, які виступають в якості вимірювання загального стану навколишнього середовища. Вчені побоюються, що зниження кількості свідчить про серйозну кризу, оскільки птиці відіграють практично основну роль в контролі поширення рослин і комах.

Втрата середовища - основний фактор зниження кількості диких птахів
Втрата середовища – основний фактор зниження кількості диких птахів

     «Необхідно протистояти неминучим і постійним загрозам, тому що наслідки, що проявляються в порядку доміно, можуть привести до руйнування екосистем, від яких залежить сама людина, її здоров’я і доступ до джерел засобів до існування, – а також тому, що люди в усьому світі піклуються про птахів, навіть не підозрюючи цього », – сказала Марра,” чи можете ви уявити сьогодні світ без співу птахів? “

      Згідно всеосяжного звіту США, опублікованому в травні, один мільйон видів рослин і тварин в даний час знаходяться під загрозою зникнення. Більш ніж півмільйона видів на суші “не мають необхідного середовища проживання для довгострокового розвитку видів і виживання” і, найімовірніше, вони просто зникнуть. З багатьма з них, це може статися протягом десятиліть, якщо їх середовище проживання нічого очікувати відновлено.

Далі буде

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика