Чи буде в США введена заборона на електронні сигарети?

Чи буде в США введена заборона на електронні сигарети?

    В результаті спостережень, проведених в США, тільки один з 11 випадків пов’язаний з впливом нікотину на здоров’я пацієнта. Інші включають основну психоактивну з’єднання, або його комбінацію в складі нікотину.

    У Нью-Джерсі робоча група, створена губернатором Крісом Мерфі, в четвер рекомендувала штату заборонити ароматизовані електронні сигарети. Мерфі, демократ, оприлюднив рекомендації цільової групи через три тижні після його створення і незабаром після того, як штат оголосив про першу смерть, пов’язаної з вайпінгом.

    За його словами, більшість рекомендацій, в тому числі заборона на продаж ароматизованих електронних сигарет, зажадають прийняття відповідного законодавства.

    «Наш головний висновок полягає в тому, що електронні курильні пристрою становлять загрозу для стану охорони здоров’я суспільства, особливо для здоров’я і благополуччя молоді», – сказала виконуюча обов’язки комісара охорони здоров’я Нью-Джерсі Джудіт Персічіллі.

Чи буде в США введена заборона на електронні сигарети?
Чи буде в США введена заборона на електронні сигарети?

     Нью-Йорк, а також ряд інших штатів і муніципалітетів також зробили кроки щодо заборони ароматизованих вайпінгових продуктів. Федеральні чиновники підтримують аналогічні обмеження, призначені для стримування вайпінга неповнолітніх, хоча очікується, на відповідні заходи, буде потрібно більше часу.

     Жодна велика компанія з виробництва електронних сигарет не була безпосередньо пов’язана з недугами, і федеральні слідчі США кажуть, що більшість людей, які спостерігалися з проблемами з легкими, повідомляють, що вони вживали певні добавки при палінні електронних сигарет.

    Серед інших змін, до яких закликає Мерфі, – заборона на онлайн-продаж електронних сигарет і витратних матеріалів, а також збільшення штрафів для роздрібних продавців, які свідомо продають електронні сигарети неповнолітнім покупцям.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика