Дослідження американських вчених з приводу шкоди електронних сигарет

Дослідження американських вчених з приводу шкоди електронних сигарет

     Деякі пацієнти, які брали участь в дослідженні шкоди електронних сигарет на організм людини, використовували тільки нікотин для вайпінга, в той час як інші, додавали додатково шкідливі домішки, навіть інгредієнт марихуани.

     «Я дуже стурбований серйозністю травм, яку ми спостерігаємо у тих пацієнтів, які одужують. Але, це відбувається тільки в короткостроковій перспективі, так як можуть бути довгострокові наслідки від цього заняття », сказав Ларсен.

      Кореспондент CBS News Дін Рейнольдс повідомляє, що, хоча правоохоронні органи займаються конфіскацією нелегальних вайп-продуктів, чорний ринок є прибутковим бізнесом. В останні місяці поліція в Мілуокі заарештувала одного передбачуваного дилера, який стверджував, що він заробляв до 2 мільйонів доларів в місяць, продаючи патрони для вайпінга на вулиці.

Дослідження американських вчених з приводу шкоди електронних сигарет
Дослідження американських вчених з приводу шкоди електронних сигарет

      До сих пір, американські чиновники не визначили конкретну електронну сигарету, яку можна виділити як пристрій для вайпінга, рідина або інгредієнт, його склад. Але, більшість з тих людей, хто захворів, сказали, що вони вживали препарати, що містять незрозумілі домішки.

     Делавер оголосив про першу смерть від вайпінга в штаті в четвер. Вчора, офіційні особи заявили, що в серпні після тривалої госпіталізації померла людина, історія хвороби якого, полягала в негативному впливі від куріння електронних сигарет. Вони відмовилися повідомити подробиці і причину смерті, віком хворого поле і місце проживання особи.

      Також, американські чиновники заявили, що є три інших підтверджених випадки захворювання легенів, пов’язаних з вайпінгом, в штаті Делавер і ще сім ймовірних випадків. Середній вік пацієнтів під наглядом – 29 років.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика