Коронавірус атакує Італію

Коронавірус атакує Італію
Коронавірус атакує Італію

Коронавірус атакує Італію. Країна закриває всі школи по всій країні через спалах коронавируса. За добу, в країні померло від коронавируса більше 133 чоловік. У той час як Італія намагається стримати новий спалах коронавируса, уряд наказав закрити всі школи, університети і дитячі сади по всій країні на 10 днів.

     Закриття, яке триватиме як мінімум до 15 березня, є частиною зусиль щодо стримання вірусу, який вразив Італію сильніше, ніж будь-яку іншу європейську країну. Число померлих людей в Італії досягло більше 133 чоловік тільки за останню добу, про це заявляє Агентство цивільного захисту. Число випадків по всій країні збільшилася до 3 400, що призвело до загальної кількості більше 93 000 випадків і 3200 випадків смерті.

     Міністр освіти Італії Люсія Аззоліні заявила, що це рішення не було «простим» для уряду.

      Раніше були закриті тільки школи в північних регіонах країни, які найбільше постраждали від спалаху. Закриття тепер буде поширюватися по всій країні, зачіпаючи близько 8,4 мільйона студентів.

Коронавірус атакує Італію
Коронавірус атакує Італію

     «Наші лікарні, незважаючи на свою ефективність, можуть бути перевантаженими, у нас є проблеми з відділеннями інтенсивної терапії», – сказав прем’єр-міністр Джузеппе Конте на брифінгу для преси.

     Заступник міністра економіки Лаура Кастеллі сказала, що уряд знає про проблеми для батьків, які виникнуть через закриття навчальних закладів, і заявила, що уряд працює над тим, щоб батьки могли залишатися вдома і не піклуватися про своїх дітей.

     Новий указ, виданий в середу, також передбачає закриття кінотеатрів і театрів. Крім того, він рекомендує ряд санітарних заходів, які включають уникнення контакту з іншими людьми і часте миття рук.

      Італія також забороняє вболівальникам відвідувати всі спортивні заходи – включаючи всі футбольні матчі – по крайней мере, до 3 квітня. Спортивні змагання триватимуть, але вболівальники не будуть присутні протягом як мінімум місяця.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика