Основні заходи щодо захисту диких птахів, пропоновані в США

Основні заходи щодо захисту диких птахів, пропоновані в США

     У доповіді про зниження кількості диких птахів, йдеться, що боротьба зі зміною клімату та збереження видів також має значення в успішному вирішенні цього питання.

      Нове дослідження також визначило кілька видів птахів, які оговталися від зниження кількості і навпаки, почали процвітати. Це в першу чергу, водоплавні птахи, такі як качки, гуси і лебеді, і хижі птахи, такі як білоголові орлани. Ці види домоглися значного оздоровлення поголів’я завдяки державному фінансуванню і зусиллям щодо їх захисту.

      Вчені сподіваються, що статистичні дані стануть основним фактором, який змусить людей приділяти більше уваги птахам. «Це може стати причиною вживати необхідних дій в сфері громадського інтересу до наших пернатим друзям», – сказав еколог Стенфордського університету Пол Ерліх.

    За даними Американської служби охорони птахів, посилення захисту птахів на державному рівні може бути кращим способом їх захисту. Захист і посилення Закону про договір, про мігруючих птахів, збільшення фінансування програм із захисту місць природного природного проживання, прийняття Закону про відновлення дикої природи Америки і просування кліматичних рішень можуть допомогти у відновленні кількості особин і скоротити спад.

Основні заходи щодо захисту диких птахів, пропоновані в США
Основні заходи щодо захисту диких птахів, пропоновані в США

      «Ця історія ще не закінчена», – сказав співавтор Майкл Парр, президент American Bird Conservancy. «Існує так багато способів надати допомогу в порятунку птахів. Деякі люди вимагають політичних рішень, таких як посилення Закону про договір, про мігруючих птахів. Можна також працювати над забороною шкідливих пестицидів і належним чином фінансувати ефективні програми по збереженню птахів.

      Кожна людина може зробити свій внесок у повсякденні дії. Всі ці заходи, допоможуть врятувати життя мільйонів птахів – такі дії, як підвищення безпеки для птахів, і, створення умов для ефективного захисту місць природного проживання птахів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика