Понад два десятки людей загинули в результаті катастрофи літака в Конго

Понад два десятки людей загинули в результаті катастрофи літака в Конго
Понад два десятки людей загинули в результаті катастрофи літака в Конго

     Невеликий літак врізався в будинку незабаром після зльоту. Це сталося в неділю в східній частині Демократичної Республіки Конго, в місті Гома. В результаті інциденту загинули, щонайменше, 29 осіб, в тому числі і, люди, які опинилися в районі падіння літака.

      Про інцидент повідомляє уряд Демократичної Республіки Конго. За даними уряду, 19-місний літак Dornier 228-200, що належав приватному перевізнику, авіакомпанії Busy Bee, прямував в Бені, це населений пункт, який знаходиться неподалік, на північ від міста Гома. Аварія сталася в районі Мапендо недалеко від аеропорту в провінції Північна Ківу.

     Чорний дим піднявся з уламків літака і зруйнував будинки, десятки випадкових людей намагалися допомогти в рятувальних роботах. Дим повільно розвіявся, в той час, коли чоловіки несли тіла на ношах. На місці події зібралися сотні цікавих місцевих жителів.

Понад два десятки людей загинули в результаті катастрофи літака в Конго
Понад два десятки людей загинули в результаті катастрофи літака в Конго

     Місцевий пілот, спокійний Камбали, сказав, що він одразу кинувся на місце події, щоб допомогти, і побачив, що літак горить. «Я подзвонив іншим молодим людям з району» – сказав він. «Нам вдалося витягти двох людей, які були терміново відправлені до лікарні». Це сталося ще до того, як вогонь охопив весь літак.

       Місія США, яка знаходиться в Демократичній Республіці Конго, заявила, що вона направила аварійно-рятувальну групу з двома пожежними машинами для підтримки конголезької влади в рятувальній операції. Уряд країни висловив співчуття сім’ям загиблих.

      Авіакатастрофи часто трапляються в Демократичній Республіці Конго. Це стається через поганий технічний стан і обслуговування літаків, за слабких стандартів безпеки польотів. Про порушення вимог безпеки з боку конголезької авіакомпанії Hewa Bora Airways, раніше писав Альманах «Вокруг Света». Сьогодні жоден з комерційних перевізників Демократичної Республіки Конго, включаючи Busy Bee, не має права літати в повітряний простір Європейського Союзу. Заборона накладена з міркувань невідповідного рівня безпеки літаків та роботи місцевих авіакомпаній.

     Також, необхідно враховувати проблеми з перевантаженням, які присутні на авіалініях цієї країни. Перевантаження літаків помічені як на вантажних, так і пасажирських авіарейсах. Компонування крісел в салонах пасажирських літаків виконана так, щоб вмістити максимально можливу кількість пасажирів. При цьому кожен пасажирський рейс максимально наповнюється вантажами різного походження і типу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика