Структурні ізольовані панелі в будівництві

Структурні ізольовані панелі в будівництві

    Панелі, що мають структурну ізоляцію або SIP панелі, представляють собою сендвіч панель з жорсткою пенопластовой ізоляцією між орієнтованими плитами – OSB. В результаті такої конструкції, виходить структурна панель.

     SIP панелі поставляються з попередньо прорізаними вікнами і дверними отворами, а також, попередньо прокладених кабельних магістралях для електропроводки. Такі панелі використовуються для стін і стель і можуть використовуватися в проектуванні, щоб створити практично будь-який дизайн будинку.

     Будівництво з SIP панелей виконують спеціально навчені бригади. Збірка виконується на спеціально обладнаній робочому майданчику. SIP панелі дуже часто використовуються для покриття традиційних дерев’яних каркасів будинків або пост-балкових конструкцій, але вони також можуть бути самонесучими.

Структурні ізольовані панелі в будівництві
Структурні ізольовані панелі в будівництві

    Будинок з SIP панелей, завжди добре ізольований і захищений від протягів, тому для нагрівання і охолоджування йому потрібно менше енергії, ніж в звичайних будівлях з інших матеріалів. Таким чином, основні характеристики такої споруди можна передбачити при проектуванні і монтажі систем опалення та охолодження.

     У той час як матеріали для будівництва каркаса будівлі можуть коштувати дорожче, ніж дерев’яна рама, будівельники, які пропонують систему будинків з SIP панелей, стверджують, що загальна вартість такого будинку, приблизно дорівнює вартості окремого каркаса, і може навіть бути нижче. Це тому, що для складання панелей потрібно менше праці, а ізоляція вже попередньо встановлена.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика