Глобальне потепління, прогноз вчених до 2050 року

Глобальне потепління, прогноз вчених до 2050 року

     «Екстремальні явища, які відбуваються на теренах світового океану, такі як опади у результаті тропічних циклонів, в даний час історично рідкісні (наприклад, така подія відбувається один раз на століття), стануть звичайним явищем до 2100 року. Це станеться через зростання шкідливих викидів і підвищення глобального середнього рівня моря », – наголошується в доповіді ООН.

     У всіх майбутніх сценаріях зростання кількості шкідливих викидів до 2050 року скупчення зайвої кількості води буде відзначатися на території низинних населених пунктів, у багатьох низинних мегаполісах і на невеликих островах практично у всіх широтах ».

   Або, як висловив доповідач Шуур це явище простими словами: «Уявіть, що є історія, яку ваш дідусь розповів вам про повінь в місті, але це було 80 років тому. Тепер, необхідно предсттавіть, що це відбувається щороку ».

Глобальне потепління, прогноз вчених до 2050 року
Глобальне потепління, прогноз вчених до 2050 року

     У звіті, представленому в ООН, перерахований каскад потенційних негативних наслідків, від більш сильних штормів до засух і скорочення світових запасів промислових риб.

     Чим більше вуглекислого газу потрапляє в атмосферу, тим більше катастрофічними можуть бути ці наслідки змін клімату. Автори доповіді говорять, що людство перебуває в гонці між швидкістю зміни клімату і нашою здатністю реагувати на нього, і ми програємо.

     У доповіді попереджається, що питання більше не в тому, чи вдарить нас або коли наслідки будуть, а в тому, наскільки вони будуть катастрофічними.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика