Понад 1000 осіб захворіли в США через куріння електронних сигарет

Понад 1000 осіб захворіли в США через куріння електронних сигарет

      Сьогодні, центр по контролю і профілактиці захворювань США, повідомив, що в 48 штатах і на Віргінських островах США зареєстровано 1080 підтверджених захворювань людей, пов’язаних з курінням електронних сигарет.

     У доповіді говориться, що, зареєстровано вже, щонайменше, 18 смертей від захворювань, які пов’язані з вайпінгом. Вони були підтверджені в 15 штатах. У свою чергу, зі штату Коннектикут прийшла новина 19-й смерті незабаром після публікації доповіді.

       Перші захворювання були виявлені в кінці березня. Не так давно було зареєстровано 200 нових випадків, які були виявлені всього за один тиждень. Про нові випадки захворювань людей від вайпінга, повідомили з штатів Аляска і Нью-Гемпшир. У свою чергу, лікарі кажуть, що хвороби нагадують травми, які людина відчуває при вдиханні повітря. Симптоми включають сильну задишку, втому і біль у грудях.

Понад 1000 осіб захворіли в США через куріння електронних сигарет
Понад 1000 осіб захворіли в США через куріння електронних сигарет

     У новому звіті Клініки Мейо мовиться, що всі, що вдихали користувачі електронних сигарет, спалювали їхні легені, так як рідини для вайпінга переповнені хімічними речовинами, такими ж токсичними, як і, забруднення, що виникають при промислових аваріях.

      Схоже, що пошкодження легенів «схоже на те, що можна побачити при впливі токсичних хімічних парів, отруйних газів і токсичних речовин», – говорить Брендон Ларсен, доктор медичних наук, хірург-патолог з клініки Майо, Арізона. Він і його колеги вивчили біопсію 17 пацієнтів із захворюваннями, пов’язаними з вайпінгом. Висновки виявилися невтішними.

1 Comment on Понад 1000 осіб захворіли в США через куріння електронних сигарет

  1. Завжди знав, що куріння завдае величезної шкоди здоров’ю, саме тому і не курив. Вже думав що куріння електронних сигарет варіант саме для мене. Після цієї статті знову задумався.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика