Кліматичний звіт ООН: океанська спека

Океанська спека
Океанська спека

     Неймовірно високу загрозу, несе і, океанська спека. Явище характеризує теплосодержание океану (кількість тепла, запасеного в водах океану), і, 2019 рік, встановлює новий рекорд за цим показником.

      У той час як океанські води допомагають поглинати тепло і захищають атмосферу від швидко прогрівалося клімату, це нагрівання позначається на всіх океанах. У звіті наголошується, що в 2019 році 84% океанів випробували таке явище як морська спека.

       Протягом минулого літа від Аляски до Каліфорнії і Гаваїв простягалася величезна океанська спека, що створювало задушливу літню спеку на Гаваях з сотнями випадків рекордно високих температур.

Океанська спека
Океанська спека

     В даний час океанська спека накопичується в районі океану, де знаходиться Великий Бар’єрний Риф в Австралії, де NOAA Reef Watch прогнозує, що в даний час відбувається масове знебарвлення, можливо, найпоширеніше за всю історію. У доповіді ВМО йдеться, що, за прогнозами, світові коралові рифи скоротяться до 10% від свого колишнього покриття, коли Земля досягне в плюсі ​​1,5 ° С, в результаті глобального потепління, і до менш 1% від їх колишньої ступеня при 2 ° З в результаті потепління.

    Поки що в період доіндустріальних часів, атмосфера Землі прогрілася на 1,1 ° за Цельсієм. Ймовірно, ми досягнемо 1,5 ° потепління всього за кілька наступних десятиліть.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика