Через спалах коронавіруса, новообраний президент Греції, прийняла присягу в скромній і зовсім не святковій обстановці

Катерина Сакелларопулу

     Катерина Сакелларопулу, перша в історії жінка-президент Греції, була офіційно приведена до присяги на п’ятирічний термін минулої п’ятниці. Але те, що повинно було стати святковим моментом для країни, сталося з «тихим парадом через пандемію коронавируса.

      Церемонія приведення до присяги Сакелларопулу, колишнього судді Високого суду Греції, відбулася в майже порожньому парламенті, що було вирішено в якості превентивного заходу, щоб спробувати зупинити поширення коронавируса. Тільки жменька чиновників і журналістів були присутні з цієї нагоди. Рукостискання були виключені з церемонії.

      Прагнучи стримати спалах і обмежити «соціальне дистанціювання», Греція закрила школи і університети на карантин, кінотеатри, спортивні зали і нічні клуби. За даними Університету Джона Хопкінса, в п’ятницю в Греції було 133 випадки захворювання COVID-19 і один випадок смерті.

Катерина Сакелларопулу
Катерина Сакелларопулу

     Після присяги Сакелларопулу поклала вінок до Могили Невідомого солдата недалеко від парламенту в Афінах. Невелика група людей, щоб подивитися церемонію, незважаючи на попередження чиновників залишатися вдома.

      Сакелларопулу в своїй короткій промові в президентському палаці розповіла про триваючу в країні боротьбі проти коронавируса. Вона попередила людей строго слідувати вказівкам органів охорони здоров’я, щоб запобігти подальшому поширенню вірусу.

      «Ми також настійно закликаємо в першу чергу оперативно і ефективно реагувати на пандемію коронавируса, з тим щоб реальна небезпека, особливо для наших літніх співгромадян, які не посилювала паніку і не загрожувала розпадом нашої системи охорони здоров’я або не розірвав соціальні структури, в той же час, пандемія завдає серйозного удару по економіці країни », – сказала Сакелларопулу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика