Коронавірус: кількість загиблих в світі перевищила 13 000

Коронавірус: число загиблих в світі перевищила 13 000

      Число смертей, викликаних коронавірусів в усьому світі, досягло щонайменше 13 049 осіб, в тому числі 340 в США і 4 825 в Італії, де руйнівний коронавірус поставив країну на коліна.

      У суботу Італія досягла похмурого кордону, записавши в свою історію рекордні числа загиблих людей протягом двох днів підряд. Країна оголосила про найбільшому щоденному зростанні числа інфекцій, яке зросло до 53 000 чоловік, при цьому майже 800 нових смертей. У міру того, як тіла накопичуються в італійських лікарнях, моргах і церквах, і коли медичні працівники просять про додаткову допомогу, ще немає ніяких ознак того, що Італія на порозі дня, коли країна зможе впоратися з піком зараження.

Коронавірус: число загиблих в світі перевищила 13 000
Коронавірус: число загиблих в світі перевищила 13 000

       У США Сенат відклав роботу без узгодження над пакетом допомоги при коронавірус, плануючи відновити роботу вже сьогодні. Очікується, що остаточна сума, яку доведеться виділити, від 1 до 2 трильйонів доларів США, і вона буде включати прямі платежі більшості платників податків США.

      За даними Університету Джона Хопкінса, в США більше 26 000 підтверджених випадків захворювання і близько 312 000 по всьому світу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика