Пляж Бонді-Біч в Сіднеї, закривається через те, що відпочиваючі ігнорують попередження про коронавірус

Пляж Бонді-Біч в Сіднеї

      Пляж Бонді-Біч в Сіднеї, Австралія, закривається через те, що відпочиваючі ігнорують попередження про коронавіруси. Як повідомляється, міністр охорони здоров’я Грег Хант назвав поведінку відпочиваючих неприйнятним, так як кількість інфекцій по всій країні різко збільшилася на цьому тижні.

     Крім Бонді-Біч, інші пляжі в Сіднеї закриються в неділю. Рятувальники по всьому штату проводитимуть заходи з контролю, зусиллями свого персоналу.

     «Рішення, які ми приймаємо сьогодні, можуть бути рішеннями про життя і смерті інших людей протягом декількох днів», – заявив Уолт Секорд, тіньовий скарбник NWS Labor, австралійської радіомовної корпорації перед прийняттям рішення про закриття Бонді-Біч. «Люди ігнорують керівні принципи соціальної дистанції, і я просто думаю, що це абсолютно безглуздо».

Пляж Бонді-Біч в Сіднеї
Пляж Бонді-Біч в Сіднеї

     У прес-релізі в п’ятницю Моррісон сказав, що більше 100 000 чоловік пройшли тестування на COVID-19 в Австралії. Він наголосив на необхідності поставитися до вірусу серйозно і дотримуватися керівних принципових рекомендацій з боку працівників охорони здоров’я.

     «Кожен австралієць повинен зіграти свою роль в уповільненні розповсюдження коронавируса», – сказав Моррісон.

       Пляжі у Флориді зіткнулися з аналогічними проблемами на цьому тижні. Після того, як на пляжах по всьому штату були помічені тисячі людей, які активно проводили свої весняні канікули, кілька міст оголосили громадськості про повне закриття пляжів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика