Принц Чарльз здав позитивний тест на коронавірус

Принц Чарльз

     Прес-секретар палацу підтвердив в середу, що Принц Чарльз здав позитивний тест на коронавірус. Офіс принца в Кларенс-хаусі опублікував заяву, в якій говориться, що у Чарльза «м’які симптоми, але в іншому він в доброму здоров’ї і протягом останніх декількох днів працював як зазвичай».

     За словами прес-секретаря, його дружина – Камілла, герцогиня Корнуольська, дала негативний результат на коронавірус. Пара самоізолюється в своєму будинку в Шотландії.

   «Неможливо встановити, у кого принц заразився вірусом через великої кількості зобов’язань, які він виконував у своїй публічній ролі в останні тижні», – йдеться в заяві.

Принц Чарльз
Принц Чарльз

     71-річний Принц Чарльз є спадкоємцем британського престолу. Королева Єлизавета також покинула Букінгемський палац в центрі Лондона і переїхала до Віндзорського замку, свою резиденцію на захід від столиці. Королева повинна була зробити це минулого тижня через поширення коронавируса в Великобританії.

     «Її Величність Королева залишається в силі», – сказала прес-секретар Букінгемського палацу.

     «Королева в останній раз бачила принца Уельського недовгий час після завершення своїх справ, вранці 12 березня. Вона слідує всім відповідним радам щодо її благополуччя».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика