Прогнозування змін клімату

Прогнозування змін клімату

     Запустивши моделі прогнозу виникнення пожеж в майбутнє – до того моменту, коли глобальні температури піднімуться в середньому на 2 градуси за Цельсієм порівняно з доіндустріальним періодом, це відмітка, яку людство зможе досягти до 2050-60 років. У той час, ймовірність виникнення такої погоди, і пожеж як в минулому сезоні, буде в 4 рази більш ймовірно, ніж сьогодні.

      Варто відзначити, що команда, яка розробляє модель прогнозування пожеж, що не виявила значних тенденцій в області сухих екстремальних значень або середньої кількості опадів ні в наглядовій, ні в модельному аналізі. Замість цього більша частина зростання ймовірності екстремального пожежі обумовлена ​​нагріванням. Це тому, що більше тепла викликає більше випаровування, яке сушить грунт і рослинність.

Прогнозування змін клімату
Прогнозування змін клімату

     «Пожежі минулого сезону, просто були спрогнозувати. Вони завдали несамовитий збиток, який був ще не вдалося до кінця оцінити Зараз настає переломний момент, коли такого роду катаклізми можна буде прогнозувати ». – заявив в інтерв’ю австралійській телевізійній мережі всесвітньо відомий вчений-кліматолог Майкл Манн з Університету штату Пенсільванія. Випадково, Манн виявився в творчій відпустці в Австралії, вивчаючи лісові пожежі під час самої інтенсивної частини цього пожежного сезону.

      У відповідь на результати дослідження він сказав, що згоден з тим, що моделі недооцінюють тенденції. «Моделі клімату нинішнього покоління просто не відповідають завданню визначення екстремальних явищ. Вони не фіксують ключові атмосферні механізми, які стоять за цими крайнощами, на які майже напевно впливають зміни клімату.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.


Яндекс.Метрика